Znaczenie tabliczki znamionowej zasilacza LED

Jakie są skróty Prim. i ust. na zasilaczu LED?

Zasilacz LED przekształca prąd zmienny 220 V na napięcie stałe od kilku do kilkudziesięciu woltów, aby napędzać koraliki LED. Obwód ten użyje transformatora do zmiany wysokiego napięcia 220 V na kilkadziesiąt niskiego napięcia, więc wejście wysokiego napięcia transformatora nazywa się PRIM.

(pierwotna) Po stronie pierwotnej, po stronie bieguna głównego występuje wysokie napięcie, które jest bardziej niebezpieczne, transformator dziesiątki woltów zacisku wyjściowego niskiego napięcia zwanego SEC. (wtórna) strona wtórna.

Co oznacza symbol na zasilaczu LED?

Certyfikat CE i RoHS, podwójna izolacja może być stosowana na ogólnie palnych powierzchniach, do użytku w pomieszczeniach, nie może być wyrzucana do śmieci.

Co oznacza symbol sitodruku na sterowniku LED?

  1. Instalacja wewnętrzna.
  2. Symbol łatwopalny.
  3. Wolnostojące.
  4. Odporny na zwarcie transformator izolujący.
  5. Ochrona temperaturowa.
  6. Nie można go odrzucić do woli.

Co oznacza logo M (na zewnątrz trójkąt) na zasilaczu LED?

Logo MM, wskazujące na możliwość zastosowania produktu w meblach.

Jaka jest różnica między „zasilaniem” a „zasilaniem napędowym” lamp LED?

Podsumowując, kierowca LED jest również zmieniającym się zasilaczem, ale ma kilka unikalnych cech, które są również typowe dla tego zmiennego zasilacza. Dlatego zwyczajowo klasyfikuje się go jako szofera LED. Te unikalne cechy to:

1, jego napięcie wyjściowe wynosi kilka z 3,2, napięcie jest w postaci 3,2 V, 6,4 V, 9,6 V, 12,8 V i tak dalej. Wynik napięcia wynosi 3,2 V, 6,4 V, 9,6 V, 12,8 V i 25,6 V. I to napięcie nie jest stałe, ale zmienia się wraz z obciążeniem, aby spełnić funkcję ciągłego istnienia.

2, jego prąd wyjściowy jest stały; idealny obwód jest taki, że pomimo tego, jak określona krzywa regulacji diod LED, prąd zasilania napędu pozostaje taki sam. Jednak ograniczona do precyzji części, będzie niewielka ilość zmian. Ta modyfikacja jest również istotną specyfikacją, aby dowiedzieć się, czy obwód szofera jest wyjątkowy.

3, jest to łagodny start. Ponieważ diody LED mają złą jednolitość, wewnętrzne złącze PN zmienia się natychmiast podczas przewodzenia. Tak więc sterownik LED jest ogólnie stworzony do łagodnego początku, aby zapobiec tej wadzie.

4, jest to jedna z najbardziej precyzyjnych potrzeb obwodu, ponieważ obwód musi być ustawiony w niewielkiej przestrzeni, aby dopasować się do łatwości oświetlenia LED, więc obwód powinien być tak prosty, jak to możliwe, co może również zaoszczędzić wydatki, mniejsze zużycie energii .

5, zwykle nie wymaga izolacji, ponieważ wiele przedmiotów jest podobnych do tych samych ram zwykłego oświetlenia; bezpieczeństwo może być takie samo jak oświetlenie. Mimo to ten krótki artykuł 5 jest „analizą opcjonalną”, nie mamy nieporozumień przy jego rozumieniu. Niektórzy kierowcy nadal potrzebują odosobnienia. Ten atrybut jest odpowiedni dla naszego istniejącego słynnego toru i nie zawsze jest odpowiedni dla przyszłych wymagań dotyczących rozwoju toru.

Reasumując, można rozważyć: miękki początek, stały prąd, napięcie działania, zwarcie to jego atrybuty.

Tu jeszcze raz: skupienie się na stronie spójnego istnienia, ale zamkniętego bez podania napięcia, nie jest poprawne, ponieważ pojęcie stałego prądu nie ma nic wspólnego z napięciem, takim jak zasilanie, więc 30V daje stałe istnienie, to kiedy otworzysz obwód, jego napięcie wynosi 30V, jeśli podłączysz diodę LED, po tym ta bezpośrednia praca z elementami złącza PN, bez wątpienia będzie w najdokładniejszym obwodzie przed stopieniem reakcji,

Ponieważ każdy obwód wymaga czasu reakcji, a zadaniem kursu jest półprzewodnik, złącze PN w zasilaczu zapewnia sygnał próbkowania, aby odpowiedzieć. Złącze PN LED bezpośrednio zaczęło działać, więc jego “reakcja” niż obwód “kilka złącz PN z “przyjść szybko, rzucić z góry! Rzeczywiście, z tym dyskiem są wyjątkowe uroczystości, ale ten dysk LED nie pozwala stronie wynikowej na otwarcie obwodu,

Mówiąc konkretnie, „nie zezwalaj na połączenie wyniku z diodą LED po otwartym obwodzie”. Tak więc w stałej obecności jednocześnie musimy uwzględnić pojęcie napięcia, nie wspominając o tym, że jest to bardziej do rozpoznawania konturu funkcji transmisji LED.

Jaka jest różnica między zasilaczem zmieniającym LED a zasilaczem napędowym?

Podsumowując, sterownik LED to także zasilacz zmienny. Mimo to ma kilka unikalnych atrybutów i powszechność tego zmiennego zasilacza, więc przyjęło się go klasyfikować jako sterownik LED.

Te wyjątkowe cechy

Jego napięcie wyjściowe to kilka 3,2V. Napięcie to 3,2V, 6,4V, 9,6V, 12,8V, jednak zwykłe nie większe niż 25,6V. Ponieważ po przekroczeniu tej liczby, przy włączeniu diody LED, niewątpliwie wystąpi możliwość natychmiastowego podkreślenia ostatniej transmisji tej diody, ze względu na nieodpowiednią jednorodność produktu. A to napięcie nie jest ciągłe; zmienia się wraz z obciążeniem, aby osiągnąć ciągłą egzystencję.

Jego prąd wyjściowy jest stały, a odpowiedni obwód utrzymuje stabilny prąd zasilania napędu, niezależnie od tego, jak szczególny kontur modyfikacji LED. Ale ograniczony do precyzji elementów, z pewnością nadal będzie pewien procent dostosowania; ta modyfikacja jest również kluczowym parametrem pozwalającym określić, czy obwód szofera jest wyjątkowy. Transmisja LED w funkcji napięcia jest nieliniowym „trójstopniowym” partnerstwem, dlatego niezbędne jest utrzymywanie ciągłego prądu.

To łagodny początek. Ponieważ konsystencja LED jest okropna, a zadaniem wewnętrznego złącza PN jest natychmiastowa regulacja podczas przewodzenia, szofer LED jest zwykle opracowywany z myślą o łagodnym starcie, aby uniknąć tej wady.

Ma najbardziej specyficzne wymagania dotyczące obwodu, ponieważ wiele razy obwód musi pasować do niewielkiej przestrzeni, aby dopasować się do komfortu oświetlenia LED, więc kurs powinien być tak prosty, jak to możliwe, co również pozwala zaoszczędzić ceny i zmniejszyć zużycie energii.

Zazwyczaj nie wymaga izolacji, ponieważ wiele przedmiotów jest podobnych do tej samej struktury co standardowe oświetlenie; aspekty bezpieczeństwa mogą być takie same jak oświetlenie. Ale to pierwsze jest „lekturą opcjonalną”, której nie błędnie rozumiemy. Niektórzy kierowcy pojazdów nadal potrzebują izolacji. Ta funkcja ma zastosowanie tylko do naszego obecnego renomowanego obwodu i niekoniecznie jest odpowiednia dla przyszłego wzrostu potrzeb obwodów.

Reasumując można uznać, że: miękki początek, stałe zaistnienie, napięcie krokowe, zwarcie są jego cechami charakterystycznymi.

Co oznacza symbol certyfikacji na tabliczce znamionowej zasilacza LED?

1. niesamoistne zabezpieczenie zwarciowe; tj. bezpieczeństwo izolowane

2. samodzielny symbol kontrolera

3. wskazuje urządzenie sterujące do lamp, które można umieścić bezpośrednio na powierzchniach palnych w temperaturze 130 stopni lub poniżej

4. to ochrona przed przegrzaniem

5. podwójne M, wskazujące, że temperatura nie przekracza 95 stopni podczas normalnej pracy i nie przekracza 115 stopni, gdy jest nienormalna

6. niskie napięcie

7.8. Klasa IP

9. Wydaje się, że to rosyjska certyfikacja GOST

Share:

Facebook
Twitter
Pinterest
LinkedIn
Ena Leung

Ena Leung

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

six + fourteen =

On Key

Related Posts

The Newest & Hottest Products In 2022

All your answers are in SANPU’s monthly report, 2022

We picked up the most popular items from 1,000+ items of our clients, to help you find the wining product.

Ask For A Quick Quote

We will contact you within 1 working day, please pay attention to the email with the suffix “@smpspower.com”.