12V CCTV Güç Kaynağı Sistemi: Bilmeniz Gereken Her Şey

Her gün kullandığımız birçok CCTV kameranın 12VDC güç kaynağına ihtiyacı vardır. Bu tip CCTV kamera güç kaynağı, DC güç trafosu veya adaptörü olarak da bilinir. Güç transformatörleri, IP kameralar ve diğer cihazlarla da kullanılabilir. Güç kaynağı dağıtım kutuları, gücü 4 kameradan 16 kameraya kadar dağıtabilir. Bir CCTV kameranın giriş voltajı her zaman 12V veya 24V güçtür. Ancak en yaygın bulunan güvenlik kamerası güç kaynağı voltajı 12VDC’dir. Çoğu CCTV kamerası ya 12VDC güç kaynağı ya da 24V güç kaynağı sistemi kullanır. Çoğu CCTV kamerası için giriş akımı türü DC’dir, ancak birkaç kameranın giriş akımı AC’dir. Bu nedenle, doğru CCTV güç kaynağını seçmek ve kullanmak çok önemlidir.

Anahtar Kelimeler:

CCTV kamerayı evinize kurmadan önce birkaç şeyi göz önünde bulundurmanız gerekir. Güç kaynağı kutusu muayenesi ve voltaj kontrolünün yanı sıra CCTV kurulumu ve gözetimi hakkında birkaç şeye karar vermeniz gerekir. Tüm sistemi nasıl izleyeceğiniz konusunda bir karar vermeniz gerekiyor. Ayrıca ofis alanınız için gerekli olan CCTV kameralarının sayısına da karar vermelisiniz. CCTV ve DVR’nin konumlandırılması ve yerleştirilmesi çok önemli bir kısımdır. CCTV kameraların güç kaynağına ve yedeklenmesine karar verirken, aşağıdakileri seçmek önemlidir. en iyi CCTV kamera güç kaynağı üreticisi . hakkında daha fazla bilgi edinmek isterseniz 12V CCTV güç kaynağı sistemi , lütfen bu blogu okumaya devam edin.

CCTV Kamera Güç Kaynağı Üreticisi

CCTV Güç Kaynağını Seçmeden Önce Dikkat Edilmesi Gerekenler:

Doğru türde bir CCTV güç kaynağı kullanmanız gerekir, aksi takdirde cihaz giriş akımı voltajındaki dalgalanmalardan etkilenebilir. Bu nedenle, birkaç şeyi göz önünde bulundurmanız gerekir.

  • CCTV kamera sisteminizin giriş voltajını kontrol etmeniz gerekir.
  • Uygun güç kaynağını seçmek için güvenlik kamerası sisteminizin mevcut türünü de değerlendirmeniz gerekir.
  • Daha yüksek güvenlik akımına sahip bir güvenlik izleme güç kaynağı sisteminin kullanılması önemlidir ve şiddetle tavsiye edilir.
  • CCTV kameranızın dış mekan kurulumu için, güç sistemini yağmurdan ve diğer çalkantılı hava koşullarından korumak için su geçirmez bir dış mekan CTV güç kaynağı kullanmak önemlidir .
  • Dış mekan CCTV güç sistemi , yıldırımdan korunma ve ısı dağıtma sistemi gibi özelliklerle donatılmalıdır.
  • Güç kaynağı sistemi, aşırı ısınmayı önlemek için uygun bir soğutma sistemi ile donatılmalıdır.
  • Güç kaynağı sistemi tarafından kaç kamera çalıştırılacağını belirlemelisiniz ve bu varsayıma göre güç kaynağı sistemini seçmelisiniz.
  • Gelecekte daha fazla kameraya ihtiyaç duymanız durumunda daha büyük bir güç kaynağı sistemi kullanmanız gerekebilir.
  • Yalnızca 1 CCTV kamera kurmanız gerekiyorsa, 12V kamera güç kaynağı kullanmanız yeterlidir.
  • Kablosuz CCTV kameralarda, güvenlik kamerası izleme sisteminize güç sağlamak için ethernet üzerinden güç (PoE) kullanmanız gerekir.

En İyi CCTV Güç Kaynağı Tedarikçisini Bulun:

Bir CCTV kamera fabrikanız varsa veya CCTV kameralarının ticareti ve tedariki ile ilgileniyorsanız, Shenzhen Xinreal Technology Company Ltd size en son CCTV kamera güç kaynağı sistemini sağlayabilir . güç ihtiyacınızı karşılamak için. Size hem iç hem de dış mekan CCTV kamera güç kaynağı sistemleri sağlayabilen önde gelen CCTV kamera güç kaynağı üreticilerinden biriyiz. CCTV kameralar için 12V güç kaynağı, düzenlenmiş bir CCTV kamera güç kaynağı sistemi, ince CCTV kamera güç kaynağı sistemi, yağmur geçirmez CCTV güç kaynağı sistemi ve diğer birçok son model. Güç kaynağı alanında 10 yılı aşkın geliştirme ve üretim deneyimine sahibiz. Aylık 2.000.000 birim üretim kapasitemiz var ve CCTV güç kaynağı sisteminizin herhangi bir teknik yönü ile ilgilenmek için 20’den fazla Ar-Ge mühendisi ve teknisyeni tarafından hizmet veriyoruz.

Share:

Facebook
Twitter
Pinterest
LinkedIn
Ena Leung

Ena Leung

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

19 − five =

On Key

Related Posts

The Newest & Hottest Products In 2022

All your answers are in SANPU’s monthly report, 2022

We picked up the most popular items from 1,000+ items of our clients, to help you find the wining product.

Ask For A Quick Quote

We will contact you within 1 working day, please pay attention to the email with the suffix “@smpspower.com”.