System zasilania 12V CCTV: wszystko, co musisz wiedzieć

Wiele kamer CCTV, z których korzystamy na co dzień, wymaga zasilania 12VDC. Ten rodzaj zasilania kamery CCTV jest również znany jako transformator lub adapter zasilania DC. Transformatory zasilające mogą być również stosowane z kamerami IP i innymi urządzeniami. Skrzynki rozdzielcze zasilania mogą rozprowadzać zasilanie z 4 kamer do maksymalnie 16 kamer. Napięcie wejściowe kamery CCTV to zawsze napięcie 12V lub 24V. Jednak najczęściej spotykanym napięciem zasilania kamer bezpieczeństwa jest 12VDC. Większość kamer CCTV korzysta z zasilania 12VDC lub 24V. Typ prądu wejściowego dla większości kamer CCTV to DC, jednak prąd wejściowy kilku kamer to AC. Dlatego bardzo istotny jest wybór i zastosowanie odpowiedniego zasilacza CCTV .

Najważniejsze cechy:

Zanim zainstalujesz kamerę CCTV w swoim domu, musisz wziąć pod uwagę kilka rzeczy. Oprócz oględzin skrzynki zasilającej i sprawdzenia napięcia należy zdecydować się na kilka rzeczy związanych z instalacją CCTV i monitoringiem. Musisz podjąć decyzję, w jaki sposób będziesz monitorować cały system. Musisz także podjąć decyzję o liczbie kamer CCTV wymaganych dla Twojego biura. Pozycjonowanie i rozmieszczenie CCTV i DVR jest bardzo ważną częścią. Decydując się na zasilanie i tworzenie kopii zapasowych kamer CCTV należy wybrać: najlepszy producent zasilaczy do kamer CCTV . Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej o System zasilania 12 V CCTV , uprzejmie kontynuuj czytanie tego bloga.

Producent zasilacza do kamer CCTV

Rzeczy do rozważenia przed wyborem zasilacza CCTV:

Musisz użyć odpowiedniego rodzaju zasilacza CCTV, w przeciwnym razie na gadżet mogą mieć wpływ wahania napięcia wejściowego prądu. Dlatego musisz wziąć pod uwagę kilka rzeczy.

  • Musisz sprawdzić napięcie wejściowe systemu kamer CCTV.
  • Należy również ocenić obecny typ systemu kamer monitorujących, aby wybrać odpowiedni zasilacz.
  • Ważne i wysoce zalecane jest stosowanie systemu zasilania monitorującego bezpieczeństwo o wyższym prądzie bezpieczeństwa.
  • W przypadku instalacji zewnętrznej kamery CCTV ważne jest, aby użyć wodoodpornego zewnętrznego zasilacza CTV, aby chronić system zasilania przed deszczem i innymi burzliwymi warunkami pogodowymi.
  • Zewnętrzny system zasilania CCTV musi być wyposażony w funkcje takie jak ochrona odgromowa i system rozpraszania ciepła.
  • Układ zasilania musi być wyposażony w odpowiedni system chłodzenia, aby zapobiec przegrzaniu.
  • Należy określić, ile kamer będzie obsługiwanych przez system zasilania i na tej podstawie należy wybrać system zasilania.
  • Być może będziesz musiał użyć większego systemu zasilania, jeśli w przyszłości będziesz potrzebować więcej kamer.
  • Jeśli potrzebujesz zainstalować tylko 1 kamerę CCTV, wystarczy zastosować zasilanie kamery 12V .
  • W przypadku bezprzewodowych kamer CCTV należy użyć zasilania przez Ethernet (PoE), aby uzyskać zasilanie dla systemu monitorowania kamer monitorujących.

Znajdź najlepszego dostawcę zasilania CCTV:

Jeśli masz fabrykę kamer CCTV lub zajmujesz się handlem i dostawą kamer CCTV, Shenzhen Xinreal Technology Company Ltd może dostarczyć Ci najnowszy system zasilania kamer CCTV aby zaspokoić Twoje zapotrzebowanie na energię. Jesteśmy jednym z wiodących producentów zasilaczy do kamer CCTV, który może zapewnić zarówno wewnętrzne, jak i zewnętrzne systemy zasilania kamer CCTV, w tym m.in. Zasilanie 12V do kamer CCTV, regulowany system zasilania kamer CCTV, smukły system zasilania kamer CCTV, odporny na deszcz system zasilania CCTV oraz wiele innych najnowszych modeli. Mamy ponad 10 lat doświadczenia w rozwoju i produkcji w dziedzinie zasilania. Mamy miesięczną zdolność produkcyjną 2 000 000 sztuk i obsługujemy ją ponad 20 inżynierów i techników ds. badań i rozwoju, którzy zajmują się wszelkimi technicznymi aspektami systemu zasilania CCTV.

Share:

Facebook
Twitter
Pinterest
LinkedIn
Ena Leung

Ena Leung

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

15 − 15 =

On Key

Related Posts

The Newest & Hottest Products In 2022

All your answers are in SANPU’s monthly report, 2022

We picked up the most popular items from 1,000+ items of our clients, to help you find the wining product.

Ask For A Quick Quote

We will contact you within 1 working day, please pay attention to the email with the suffix “@smpspower.com”.