Jakiego zasilania potrzebuję do lamp LED?

Upewnij się, że cały poziom mocy oświetlenia paska LED jest co najmniej o 20 procent mniejszy niż rankingowy poziom mocy zasilacza. Na przykład, jeśli masz taśmę LED, która potrzebuje 80 watów mocy do działania, potrzebujesz zasilacza o mocy co najmniej 96 watów. Pomaga to zapobiec przegrzaniu, które może uszkodzić diody LED.

Aby uruchomić razem taśmy LED od 40 do 60, rozważ użycie zasilacza o napięciu 12 lub 24 woltów. Zasilacz 12 V obsługuje razem 40 pasków, a zasilacz 24 V obsługuje 60 pasków. Wiele taśm LED działa na 12-woltowym zasilaniu ze względu na szybko obracające się paski, które mogą pobierać dużo energii. Większe zasilacze mogą w tym pomóc. Ta metoda biegania jest również pomocna przy korzystaniu np. z taśmy 100-LED, która ma 60-LED na metr. Światło 50-LED ma 48 diod LED na metr, a światło 40-LED ma 32 diody LED na metr. Światło 120-LED ma 64 diody LED na metr.

20 procent mniej niż moc znamionowa zasilacza

Najważniejszą rzeczą do zapamiętania w przypadku taśm LED jest upewnienie się, że całkowita moc jest co najmniej o 20 procent mniejsza niż moc znamionowa zasilacza.

Istnieją dwie możliwości zwiększenia mocy z zasilacza: Zwiększ liczbę diod LED na metr przez podwojenie lub potrojenie. Ponadto zasilacz można przetaktować, aby zwiększyć moc o 10 procent lub więcej.

Napięcie zasilacza można zwiększyć do 28-36 woltów lub użyć transformatora do przekształcenia 12- lub 24-woltowego zasilacza w bardziej wydajny, 12- lub 24-woltowy zasilacz LED o niższej mocy.

Zbudowany z falownikiem, aby pomóc zwiększyć wydajność

Zasilacz 12- lub 24-woltowy można również zbudować z falownikiem, aby zwiększyć wydajność. Wiele falowników jest wbudowanych w zasilacz, aby jeszcze bardziej zmniejszyć straty. Jeśli zasilacz działa przy 120 woltach, falownik może zwiększyć moc do 140 watów. Zasilanie 12-woltowe można zwiększyć do 24 woltów za pomocą ściemniacza lub 12-woltowego zasilacza w puszce z podwójnym falownikiem, aby zwiększyć moc do 72 watów. Jest to bardzo przydatne przy korzystaniu z listwy oświetleniowej w kuchni, w której dostępna jest niewystarczająca moc 120 V. Może również uruchomić oświetlenie w garażu lub pralni, w których nie ma wystarczającej mocy 120 V.

W biurze, które musi mieć oświetlenie działające przy niższych napięciach, łatwiej jest skorzystać z dwóch opcji zasilania 12-woltowego z falownikiem. Działają pod napięciem 12 woltów dzięki konstrukcji z dwoma falownikami. Mogą sterować wszystkimi światłami lub falownikiem lub światłami w dwóch pokojach. Zaletami zasilacza 12 V z podwójnym inwerterem są: Łatwiejsza instalacja, ponieważ światła można podłączyć za pomocą kabla i podłączyć do jednej skrzynki. Falownik jest tańszy niż oddzielny transformator. Jest dostępny w postaci pojedynczego falownika, podwójnego falownika i poczwórnego falownika.

Falownik jest sercem systemu.

Zamienia moc 12 woltów na niższe 12 lub 24 wolty. Podwójny zasilacz inwerterowy obsługuje dwa zasilacze 12 V lub dwa zasilacze 24 V. Zasilacz 12-woltowy z podwójnym falownikiem jest taki sam, jak pojedynczy falownik, ale jest wbudowany. Więc podłączasz przedłużacz, podłączasz falownik, podłączasz przewód zasilający do świateł i voila! Masz podwójny zasilacz 12-woltowy. Falownik jest urządzeniem mechanicznym, które przekształca moc 12 V na niższą energię 12 lub 24 V. Większość ludzi myśli o falownikach jako o falownikach elektronicznych. Falownik może być zasilany bateriami, transformatorem lub baterią akumulatorów.

Kup falownik, który najlepiej odpowiada Twoim potrzebom

Pozwala to uzyskać falownik, który najlepiej odpowiada Twoim potrzebom. Falownik elektroniczny będzie obsługiwał kombinację baterii, transformatora lub baterii akumulatorów. Falownik jest zwykle najdroższą częścią systemu. Może być również najłatwiejszy do zainstalowania. Falownik elektroniczny może mieć aż cztery baterie i zasilać ponad 100 żarówek lub żarówek halogenowych. Falownik mechaniczny będzie miał jeden transformator do zasilania świateł. Będzie miał wbudowany inwerter elektroniczny i będzie działał z jednym wyłącznikiem lub wieloma obwodami.

W dużym magazynie takim jaki mamy, mogą być różne potrzeby oświetleniowe. Inne obszary wymagają dodatkowego oświetlenia.

Ich przeznaczeniem można pogrupować większość oświetlenia magazynowego. To zależy od oświetlenia w magazynie; może używać jednego lub jeździć w magazynie i innego stylu oświetlenia na zewnątrz. Jeden rodzaj może być używany do obszaru roboczego, a innego typu do obszaru hobby. Magazyn może być magazynem z wysokimi sufitami lub magazynem, w którym sufity nie są zbyt wysokie. Styl oświetlenia musi być taki sam w obu warunkach.

Jak więc wybrać najlepsze oświetlenie halogenowe?

To zależy od przeznaczenia magazynu. Jeśli magazyn nie ma wysokich sufitów, a raczej magazyn z niskimi sufitami, sugerujemy, aby oświetlenie nie było zbyt słabe ani zbyt jasne. Wysokie sufity potrzebują więcej światła, podczas gdy niskie sufity potrzebują mniej światła. Jeśli w magazynie znajduje się rynek oświetlenia magazynowego, a nie przemysłowego oświetlenia magazynowego, to sugerujemy poszukać najlepszego oświetlenia halogenowego do magazynów. Nie interesują ich głośność, ciemność i jasność. Te światła to najlepsze oświetlenie magazynu.

Oświetlenie halogenowe to również najlepszy rodzaj oświetlenia magazynowego do oświetlenia magazynowego.

Na rynku są magazyny, które preferują oświetlenie ściemniaczem. W miarę powiększania się magazynu liczba lamp będzie bardziej znacząca. To dlatego, że potrzebowalibyśmy oświetlenia dla większej liczby osób. Z czasem rosłaby również liczba pracowników. Lampy halogenowe to najbardziej ekonomiczne oświetlenie magazynu. Te światła zużywają mniej energii elektrycznej i są ciemniejsze. Są energooszczędne. Jeśli magazyn potrzebuje oświetlenia do codziennego użytku, proponujemy najlepszy rodzaj oświetlenia magazynu. Magazyn do codziennego użytku na rynku również byłby najlepszym oświetleniem magazynu. Dlatego upewnij się, że wybierasz najlepsze oświetlenie halogenowe również do oświetlenia magazynu. Są najlepszym rodzajem oświetlenia magazynowego.

Share:

Facebook
Twitter
Pinterest
LinkedIn
Ena Leung

Ena Leung

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

10 − 6 =

On Key

Related Posts

The Newest & Hottest Products In 2022

All your answers are in SANPU’s monthly report, 2022

We picked up the most popular items from 1,000+ items of our clients, to help you find the wining product.

Ask For A Quick Quote

We will contact you within 1 working day, please pay attention to the email with the suffix “@smpspower.com”.