Jakie są zastosowania i zastosowania urządzeń zasilających 12 V?

Zasilacze 12 V lub zasilacze 12 V DC to jedne z najczęściej używanych urządzeń zasilających w dzisiejszym świecie. mechanizm zasilania 12 v jest powszechnie klasyfikowany w dwóch szerokich kategoriach; Zasilacze regulowane 12V i nieregulowane 12V. W zasilaczach regulowanych 12 V istnieją głównie 3 style, a mianowicie przełączanie regulowanego prądu przemiennego na stały, regulowanego liniowo prądu przemiennego na stały i przełączanie regulowanego prądu stałego na stały. Jedną z głównych zalet systemu zasilania 12 V jest to, że 12 V jest bezpiecznym i zabezpieczonym napięciem dla większości obwodów prądu stałego w porównaniu z innymi wyższymi napięciami roboczymi. W przypadku większości elektronicznych urządzeń gospodarstwa domowego stosowany jest system zasilania 12V, co czyni go najszerzej stosowanym systemem zasilania na świecie. Urządzenia zasilające 12 V mogą bez przerwy wytwarzać wyjścia 12 V dla większości domowych urządzeń elektronicznych.

Przełączanie regulowanego zasilacza 12 V:

System zasilania 12VDC jest również powszechnie znany jako zasilacze SMPS lub przełączniki. Służą do regulacji wyjścia 12VDC za pomocą złożonej, ale wydajnej techniki przełączania wysokiej częstotliwości, która stosuje modulację szerokości impulsu i skuteczne sprzężenie zwrotne. Zasilanie 12 DC współpracuje z mechanizmem uzyskiwania wyjścia 12VDC z wejścia 120VAC lub 240VAC za pomocą zintegrowanej kombinacji transformatorów, diod i tranzystorów. Nowoczesne urządzenia zasilające zawierają najnowsze wydajne funkcje, takie jak filtrowanie EMI, ekranowanie i izolacja galwaniczna w procesie produkcyjnym. Dziś nowoczesne przełączanie regulowane Systemy zasilania 12 V są bardzo energooszczędne, lekkie i przenośne.

Zasilacz 12 V DC do lamp LED

Nieregulowany zasilacz 12 V:

Są to podstawowe mechanizmy zasilania, które współpracują z wejściem AC i nieregulowanym wyjściem 12V. W tym procesie napięcie wyjściowe zmienia się wraz z wejściem napięcia i obciążeniem. Pomimo braku systematycznej regulacji, te systemy zasilania są wysoce niezawodne. Co więcej, nieregulowane systemy zasilania są również niedrogie.

Szerokie zastosowania systemu zasilania 12 V:

Typowe zastosowanie systemów zasilania 12V to:

  • Zastosowania tego zasilacza obejmują zasilacz 12VDC do lamp LED . Żarówki LED mogą być zasilane bezpośrednio lub poprzez baterię 12V Transformatory 12VDC do lamp LED .
  • Ten system zasilania jest również używany w aplikacjach komputerowych i sieciowych.
  • System ten jest również szeroko stosowany w rozwoju sieci telekomunikacyjnych i światłowodowych.
  • Zasilacz 12V jest również używany w różnych aplikacjach i urządzeniach elektronicznych, w tym laptopach, tabletach, sprzęcie mobilnym itp.
  • Ten system zasilania jest również powszechnie stosowany na uniwersytetach i ośrodkach naukowych do różnych elementów elektronicznych i zastosowań.
  • Wszystkie podstawowe elementy elektroniczne i przyrządy, które wymagają bezpiecznego wyjścia DC.
  • Ma również zastosowanie i zastosowania do części elektronicznych i obwodów samochodowych.
  • Sektor obronny również wykorzystuje ten system zasilania dla wielu urządzeń.

Znajdź najlepsze w pobliżu urządzenia zasilające:

Czy masz jakieś wymagania dotyczące systemów zasilania 12V ? i urządzenia? Shenzhen xinreal technology company., Ltd może Ci pomóc, dostarczając szeroką gamę systemów i urządzeń zasilających, w tym zasilacze LED, zasilacze impulsowe, zasilacze CCTV, inteligentne zasilacze, systemy i urządzenia do zasilania budynków medycznych i budynkowych. Począwszy od 2011 roku, firma technologiczna Shenzhen xinreal., Ltd opracowała 6000 mkw. powierzchnia produkcyjna obsługiwana przez ponad 200 pracowników. W dziedzinie systemów zasilania firma wypracowała dobre 10 letnie doświadczenie z miesięczną wydajnością 2 000 000 jednostek.

Firma jest w stanie wyprodukować ponad 1000 modeli przy krótszym czasie dostawy. Dla każdej fabryki żarówek LED, importera, hurtownika lub handlowca Firma technologiczna Shenzhen xinreal., Ltd może z łatwością sprostać wymaganiom biznesowym. Organizacja posiada doświadczonych inżynierów i programistów R&D, którzy mogą pomóc w przypadku wszelkich problemów technicznych związanych z systemami zasilania.

Share:

Facebook
Twitter
Pinterest
LinkedIn
Ena Leung

Ena Leung

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

14 − 3 =

On Key

Related Posts

The Newest & Hottest Products In 2022

All your answers are in SANPU’s monthly report, 2022

We picked up the most popular items from 1,000+ items of our clients, to help you find the wining product.

Ask For A Quick Quote

We will contact you within 1 working day, please pay attention to the email with the suffix “@smpspower.com”.