Jak kupić zasilacz samochodowy z wyświetlaczem LED, ekran samochodowy, zasilacz samochodowy 12 V-24 V do 5 V, zasilacz samochodowy w Albanii.

W tym artykule opisano wysyłanie zasilacza samochodowego z wyświetlaczem led, ekranu samochodowego, zasilacza samochodowego 12 V-24 V do 5 V, zasilacza samochodowego do Albanii. Wprowadzi trasę pocztową, objętość, wagę opakowania i czas wysyłki w celu wysłania zasilacza samochodowego z wyświetlaczem led, ekranu samochodowego, zasilacza samochodowego 12 V-24 V do 5 V, zasilacza samochodowego itp. Do Albanii. Zwróć uwagę, czy podatek celny jest naliczany, czy możesz wysłać. Jeśli masz prośbę o przesłanie zasilacza samochodowego z wyświetlaczem LED, ekranu samochodowego, zasilacza samochodowego 12 V-24 V do 5 V, zasilacza samochodowego itp. Do Albanii, możesz wysłać do nas e-mail za pośrednictwem informacji na dole strony.

Zasilacz samochodowy 12V-24V do 5V

Waga towaru Informacja o objętości: długość: 36,00cm szerokość: 20,00cm wysokość: 19,00cm objętość: 0,01368m³ masa ciała stałego: 0,21g

Pudełko do pakowania: SF nr 4 waga pudełka 504g

Całkowita waga: 504.21g

Cena: 10 USD

Właściwości: klasyfikacja kolorystyczna: 1-50 cena; rozmiar wyświetlacza: 0x0cm; Użyj środowiska: na zewnątrz

Ilość: 1

Rekomendacja trasy

Albania mailing zasilacz samochodowy z wyświetlaczem led, ekran samochodowy, zasilacz samochodowy 12 V-24 V do 5 V, zasilacz samochodowy i inne zalecane trasy.

Trasy wysyłkowe w Albanii (3 rekomendowane logistyczne trasy ekspresowe)

Często Zadawane Pytania

P: czy mogę wysłać zasilacz samochodowy z wyświetlaczem led, ekran samochodowy, zasilacz samochodowy 12 V-24 V do 5 V, zasilacz samochodowy do Albanii?

Odp.: tak, zapewniamy 3 rodzaje tras logistycznych. Termin to 4-6 dni

P: czy zostanie opodatkowany, jeśli wyślę do zasilacza samochodowego z wyświetlaczem led, ekran samochodowy, zasilacz samochodowy 12 V-24 V do 5 V, zasilacz samochodowy do Albanii?

Odp .: Zgodnie z sytuacją wysyłkową naszych klientów ten produkt jest rzadko opodatkowany, abyś mógł kupować z ufnością.

Share:

Facebook
Twitter
Pinterest
LinkedIn
Ena Leung

Ena Leung

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

four × three =

On Key

Related Posts

The Newest & Hottest Products In 2022

All your answers are in SANPU’s monthly report, 2022

We picked up the most popular items from 1,000+ items of our clients, to help you find the wining product.

Ask For A Quick Quote

We will contact you within 1 working day, please pay attention to the email with the suffix “@smpspower.com”.